Mustafa Demir'e Asarağaç'ta sevgi seli 'Samsun'u şaha kaldıracağız!..'
2019-02-20
Tekkeköy'ün Asarağaç Mahallesi'nde miting havasında geçen halk buluşmasında konuşan Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" dedi.

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Tekkeköy İlçesi'nde düzenlenen mahalle toplantısına katıldı. Asarağaç mahallesinde düzenlenen toplantı miting havasında geçti. Katılımın yüksek olduğu ve sevgi gösterileriyle karşılanan Mustafa Demir, "Samsun'u tüm ilçeleriyle şahlandıracağız" dedi.

'GENÇLER İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE...'

Sözlerine, "Havanın soğuğuna aldırmayıp bizlerle olan gönlü güzel Tekkeköylü hemşerilerimize teşekkür ediyorum" diyerek başlayan Mustafa Demir, "Coşkunuz ve heyecanınız bizi daha çok çalışmaya sevk ediyor. Gençler, sizin için, istikbaliniz, geleceğiniz için var gücümüzle çalışacağız. Asarağaçın katılımı ve heyecanı daha çok gayret etmemize, daha çok çalışmamıza katkı sağlayacak. Sizleri tebrik ediyorum. Tekkeköy’ün, Samsunun geleceğini sizler ile beraber belirleyeceğiz" diye devam etti.

İTTİFAKTA, İCRAATTA BAŞARI

Samsun’un, tüm ilçeleriyle birlikte belediyecilikte en çok istifade edeceği bir döneme geldiğini söyleyen Demir, "Bir emek bir gayretle, sağlıklı projelerle şehri tırmanışa, tam harekete geçirme dönemi şuan. İttifakta çok iyi bir başarı, bir de icraatta çok iyi bir başarı. Bizden istenen bu" dedi.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, ayrıca şunları söyledi:

"MHP'Lİ KARDEŞİM MERAK ETMESİN..."

"Seçim sürecinde çalışma ve teşkilat anlamında da MHP, AK Parti olarak ayrım olmaksızın tam bir beraberliğimiz olacak. Sahaya tam inip buradan Türkiye geneline her anlamda maksimum katkı sağlamalıyız. Her oyun çok önemi var cumhur ittifakının başarısı için. Hiçbir MHP'li kardeşim bu belediye bizim mi değil mi şeklinde soru işareti yaşamayacak kafasında. Bunu net bir şekilde ifade ediyorum. Bunun mekanizmalarını da kuracağız. Meclis üyeleri de tek listeden giriyor, doğru olanı da odur. Samsun, ittifakın ruhunu, hedefini en iyi gerçekleştiren il olacak.

"BELEDİYECİLİK O DEĞİL..."

Yerel yönetimlerin artık yol yapan, kanalizasyon yapan durumdan çıkartılması gerekiyor. Yolu yaptın, bitti, ne olacak? Asıl belediyecilik sorusu o zaman ortaya çıkıyor. Belediye deyince akla gelen grup yolu, mahalle içi yol, kanalizasyon, içme suyu. Halbuki belediye o değil. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde bir büyükşehir belediyesinin ne olması gerektiğini uygulama ile göstereceğiz. “diye konuştu.